Canlı Destek

www.aricilikmarketi.com.tr üzerinden yapacağınız her tip alışveriş gizlilik prensibi altında gerçekleşmekte ve dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan Rapid SSL (Secure Socket Layer) sistemleri tarafından korunmaktadır (tüm önemli veriler SSL 3.0 ve 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır).

www.aricilikmarketi.com.tr mail order sistemi ile calismakta ve ödemelerinizde kullandığınız kredi kartlarını yüksek teknoloji ile güvence altına almaktadır.

Sitede visa ve master kartlar geçerlidir. American Express kartları sitede henüz işlememektedir.

Tüm Bonus(Garanti Bankası, Deniz Bank, Şeker Bank, Tekstil Bank) kredi kartları, Maximum (İş Bankası, Ziraat Bankası) kredi kartları, World (Yapı Kredi Bankası, Vakıf Bank) kredi kartları, Asyacard (Bank Asya) kredi kartları, Cardfinans (Finans Bank) kredi kartları ve Paraf (Halk Bankası) kredi kartlarına değişik vade seçenekleri mümkündür.

Kartınız çalınır veya kaybolursa lütfen ivedi şekilde bankanıza başvurunuz. Çalıntı kartlarla yapılan alışverişlerden www.aricilikmarketi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Sitemizde alışveriş yaptıktan sonra kredi kartınızda sipariş haricinde ve bilginiz dışında her hangi bir hareket gözlediyseniz lütfen hemen www.aricilikmarketi.com.tr müşteri temsilcinizi arayarak durumu bildiriniz.

ÖZEL BİLGİLERİNİZ KORUMA ALTINDADIR


www.aricilikmarketi.com.tr alışveriş sitesinden vereceğiniz sipariş sırasında alınan şahsi bilgileriniz gizlilik prensibi altında saklanmaktadır. Hiç bir şahsi bilginiz yetkili kurumlar tarafından incelenmek amacıyla talep edilmediği sürece üçüncü şahıslara açılmayacaktır.

www.aricilikmarketi.com.tr demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabilir. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde www.aricilikmarketi.com.tr bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı da kullanabilir.

Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla www.aricilikmarketi.com.tr a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler www.aricilikmarketi.com.tr mülkiyetindedir. Böyle bir durumda www.aricilikmarketi.com.tr bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. www.aricilikmarketi.com.tr bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir.


Kullanıcıların kredi kartı bilgileri, çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız, bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid edin..

Koç Av, Arı ve Kamp Malzemeleri - Ebru KOÇ

Koç Arıcılık - www.aricilikmarketi.com.tr 

Karşılaştırma Listesine Eklendi